لحاف

اتاق خواب شیک و مرتب، نیاز به یک ست لحاف و روتختی سر و سنگین‌تر و رسمی‌تر دارد که ماندگاری‌اش هم خوب باشد .

شرکت بازرگانی ترکسان در کرج در ست روتختی خود لحاف دارد که در داخل لحاف از ویسکوز استفاده شده است که این الیاف ضمن تولید گرمای بیشتر، ماندگاری بهتری دارند و با شست‌وشو باز نمی‌روند .

رویه لحاف از جنس ساتن و پنبه می باشد تا گرم‌تر باشد؛ ضمن اینکه کلا لحاف‌های سبکی به حساب می‌آیند .

همانطور که پتوهایی که دارای ملحفه هستند، گرما را بهتر نگه می‌دارند؛ ضمن اینکه شما را در برابر پرزهای احتمالا مزاحمی که ممکن است حساسیت ایجاد کنند، حمایت می‌کنند . شرکت بازرگانی ترکسان برای لحافی که در ست کالای خواب خود قرار داده است ، یک رویه در نظر گرفته است تا در زمستان از گرمای بیشتری برخوردار باشید .

کالای خواب 2 نفره شرکت ترکسان شامل :

4 عدد رو بالشی               1 عدد دورکش                 1 عدد لحاف

و کالای خواب 1 نفره شرکت ترکسان شامل :

2 عدد رو بالشی               1 عدد دورکش                 1 عدد لحاف

می باشد .

برای زندگی آپارتمانی و جمع و جور امروزی، لحاف و تشک‌های سنتی و سنگین قدیمی حسابی دست و پا گیرند ولیکن ست کالای خوابی که شرکت ترکسان برای شما در نظر گرفته حمل و نقل راحتی دارد.

قدتان را هم لحاظ کنید. نباید نوک پاها بیرون بزند !

رنگ ست کالای خواب خود را متناسب با اتاق خواب انتخاب کنید؛ بدیهی است بچه‌ها از رنگ‌های شاد و طرح‌های گل‌منگلی استقبال بیشتری می‌کنند .

گرم‌ترین لحافی که می‌توانید داشته باشید، از پر قو است اما برای بچه‌ها و در فصلهای گرم بی‌خیالش شوید چون باعث تعریق در رختخواب و مریض‌شدن ‌های بعدی می‌شود. علاوه بر این، برای این لحاف باید از متقال کلفت و ریز بافت استفاده کنید تا پرها و چوبشان بیرون نزند .

بهترین انتخاب کالای خواب برای بچه ها، پتوهایی است که درصد پنبه یا پشم بیشتری دارند و البته سبک هم هستند.